Piyanoda Björk çalmak istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var: Daima yepyeni projelerle kapımızı çalan Björk, bu kez de kariyerinin en önemli kayıtlarına yer verdiği bir müzik kitabı yayınlamaya hazırlanıyor!

Sanatçının Debut, Post, Homogenic, Selmasongs, Vespertine, Medúlla, Drawing Restraint 9, Volta ve Vulnicura gibi kariyerinde kilometre taşı olan albümlerinden seçtiği kayıtları klavsen, piyano, org ve çelesta gibi aletlerde çalınabilecek aranjmanlar haline getirdiği 34 şarkılık “34 Scores” adlı kitap, 5 Haziran’da yayınlanacak. Piyanist Jonas Sen’le birlikte hazırladığı kitabın üstünde altı yıldır çalışan Björk,kitabın tasarımını da M/M Paris‘e emanet etmiş. Bu güzel haberi kutlamak için, sizleri kendisinin en son yayınladığı sanal gerçeklik soslu “NotGet” videosu ile baş başa bırakalım

Kaynak: Rave Mag

Yazar Hakkında

Magnon, pozitif bir dille ve barışçıl bir anlayışla, coğrafyalar arası bilgi ve tecrübeyi aktaran, paylaşan ve üreten bağımsız bir platformdur. Doğu kültürünü ve doğayı anlatır. İlham verici yazılı ve görsel içerikler üretir; kendine özgü sanatsal, kültürel etkinlik ve projeler düzenler.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.